Постійні комісії

С К Л А Д

 ПОСТІЙНОЇ   КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ФІНАНСІВ,ПЛАНУВАННЯ БЮДЖЕТУ ЖДЕНІЇВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

                                                                               Голова   комісії :   

                                                                 Далекорей Іван Васильович

                                                                     Заступник  голови комісії  :

                                                                   Чубірко  Тетяна Омелянівна

                                                                              Секретар    комісії  :

                                                                      Панасович Ольга Леонідівна

                                                                                 Члени  комісії  :           

                                                                      Ряшко  Анатолій Андрійович

С К Л А Д

ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ   ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН,АРХІТЕКТУРИ,БУДІВНИЦТВА

ТА РОЗВИТКУ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ

ЖДЕНІЇВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ

                                                                              Голова   комісії :   

                                                                   Тидір   Руслан Васильович

                                                                       Заступник  голови комісії :

                                                                    Хайлова  Калина  Петрівна

                                                                             Секретар    комісії  :

                                                                  Копосович  Світлана Іванівна

                                                                                 Члени  комісії:

                                                                     Русин Юрій Васильович       

                                                                      Фафула Едуард  Юрійович

С К Л А Д

 ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ

  СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ

ЖДЕНІЇВСЬКОЇ  СЕЛИЩНОЇ  РАДИ

Голова   комісії :

                                                                   Малильо Тетяна Василівна

                                                                   Заступник  голови комісії :

                                                                   Собран   Іван Михайлович

                                                                             Секретар    комісії  : 

                                                                     Сичик  Жанна  Іванівна

                                                                               Члени  комісії  :   

                                                                       Вейкало   Ігор  Ігорович